Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
login
zpět
zpět
Untitled 1
Historie
aktuality
Archiv 2000
Archiv 2001
Archiv 2002
Archiv 2003
Archiv 2004
Archiv 2005
Archiv 2006
Archiv 2007
Archiv 2008
Archiv 2009

Pokud tenista nehraje závodní tenis, potom má jen velmi malou šanci si zahrát s jinými soupeři.  Většinou hraje stále se stejnými hráči z vlasního klubu.

Nadšený sportovec Mirek Procházka z Křince hledal cestu, jak přispět k tomu, aby si rekreační hráči mohli zahrát s dalšími. Především z jiných míst. Nejlépe tak, aby si hráč nemusel nikoho shánět. Našel vzor na mladoboleslavském okrese, kde hrají Soutěž neregistrovaných tenistů.

Na kole objel oddíly a místa, kde se hraje tenis a hledal spojence. Ani mu to nedalo velkou práci. První ročník byl sehrán v roce 2001 a do soutěže se přihlásila družstva GEO Poděbrady, LTC Poděbrady, LOKO Nymburk, ATP Městec Králové, CHÁRON Nymburk, Sokol Křinec, SK Dobřichov, MIPRANE Nymburk, Mogul Oseček, Žraloci Oseček a Tyršák Nymburk. Zahajovací ročník vyhrálo tehdy velmi silné družstvo Tyršáku Nymburk, když "hlavní housle" hrála dvojice Milan Pelant a Balů. Družstvo se však již další rok rozpadlo a vrátilo se již pod jménem Sportcentrum až v roce 2005.

Z původních 11 družstev a jedné soutěže je dnes cca 24 družstev ve třech výkonnostních skupinách - ligách.

Dlouho se hrálo na dvě dvouhry a jedné čtyřhry na dva vítězné sety. Od roku 2007 se hrají čtyři dvouhry na jeden set a jedna čtyřhra na dva vítězné sety. Cílem bylo zapojit do hry více hráčů.

Na závěr ročníku se vždy koná turnaj čtyřher, kde lze přihlásit dvojice i v jiném složení než podle jednotlivých družstev.

První tři družstva v každé lize dostávají pohár za umístění a vítězné družstvo navíc ještě pohár putovní.

V roce 2008 se tedy bude hrát již 8.ročník Ligy neregistrovaných tenistů Nymburska. Až na vyjimky jsou do soutěží zapojeny všechna místa, kde jsou na bývalém nymburském okresu tenisové kurty.Do systému byla vložena termínovka 2023. V případě potřeby volejte či mailujte vedoucímu soutěže.

Výsledky do systému vkládejte nejpozději druhý den po ukončení utkání.

Soutěž začala. Dodržujte Soutěžní řád, a to zejména v otázce termínové listiny.

-------------------------------
-------------------------------
NOVÉ VÝSLEDKY:
Kounice-Réma Nymburk B2:3
Euromaster Nbk-Réma Nbk A2:3
Tatce B-Kounice4:1
-------------------------------