Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
login
zpět
zpět
Untitled 1
Diskuze
aktuality
Petr Berný
13.5.2010 14:29
V tuto chvíli už mohou vedoucí upravovat informace o týmu. Po přihlášení do systému se Vám v horní části zobrazí vedle nabídek Hlášení výsledků • Profil • Informace o týmu. Po kliknutí na odkaz se zobrazí jednoduchý formulář s tlačítkem pro uložení nových informací.
 
Petr Berný
13.5.2010 13:52
To: M. Kyncl

Návrh aby mohl vedoucí upravovat informace o týmu je dobrý, původně bylo počítáno s tím, že to vyplní pan Steklý... Jinak soupisky nemůžete a nebudete moci upravovat z jednoho prostého důvodu. Každý nový hráč musí být schválen vedoucím soutěže. Kdyby si mohl každý vedoucí sám přidávat hráče, mohlo by dojít k tomu, že pak na soupiskách budou hráči, kteří nemůžou tuto soutěž hrát. Mohlo se stát, že p. Steklý při zadávání hráčů do systému udělal chybu a někoho opomenul. Pokud Vám tam chybí hráč a měli jste ho uvedeného na soupisce, nebo je to nový hráč, napište panu Steklému a on Vám ho tam přidá.
 
M.Kyncl
13.5.2010 12:03
Myslím, že by bylo dobré naplnit u družstev adresář. Původně jsem si myslel, že si ho naplní každý ve svém profilu, ale tak to asi nefunguje. Rovněž by měla být možnost v rámci svého profilu rozšiřovat a opravovat svou soupisku, aby nebyl potom problém s vyplňováním zápisu o utkání.
 
Jirka Steklý
12.5.2010 11:04
Zpočátku mějte trochu trpělivosti a snahy. Ovládání není složíté a po krátkém čase si ho osvojíte.
 
Petr Berný
11.5.2010 15:54
Zdravím všechny tenisty 1

pokud máte nějaké problémy se zadáváním výsledků, nebo i s něčím jiným na těchto stránkách, zkuste problém popsat zde v diskuzi a já nebo pan Steklý Vám poradíme. Ostatní se budou moci poučit, již z řešených problémů 3 a nebudou muset hned psát emaily a dlouho čekat na odpověď.

Mějte se 1
Berný P.
 


Do systému byla vložena termínovka 2023. V případě potřeby volejte či mailujte vedoucímu soutěže.

Výsledky do systému vkládejte nejpozději druhý den po ukončení utkání.

Soutěž začala. Dodržujte Soutěžní řád, a to zejména v otázce termínové listiny.

-------------------------------
-------------------------------
NOVÉ VÝSLEDKY:
Kounice-Réma Nymburk B2:3
Euromaster Nbk-Réma Nbk A2:3
Tatce B-Kounice4:1
-------------------------------